17:00'A KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGODA!
17:00'A KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGODA!

Şahin Bilgisayar Bilgi İşlem Hiz. Tic. San. Ltd. Şti. faaliyetlerine 1988 yılında başlamış olup Ankara'nın ve Türkiye'nin en eski bilgisayar/yedek parça tedarikçilerindendir.

Geçmiş yıllarda RAM,CPU ve çeşitli belleklerin ithalatını gerçekleştiren şirketimiz şimdilerde ise ağırlığını laptop yedek parçalarına vermiştir.

Laptop ekranları, laptop bataryaları, laptop klavyeleri ve laptop adaptörleri satışlarını gerçekleştirdiğimiz ürünlerdir.

Satışlarımızı çoğu bayi kanalı, perakende, websitemiz üzerinden gerçekleşmektedir, n11,trendyol, hepsiburada gibi pazaryerlerinde de satışımız bulunmaktadır.

Şirketimiz notebook lcd ekranları konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.


Asus laptop ekranı, Lenovo laptop ekranı, HP laptop ekranı, Acer laptop ekranı, Msi laptop ekranı, Huawei laptop ekranı, Dell laptop ekranı, Toshiba laptop ekranı, Samsung laptop ekranı, Sony laptop ekranı gibi çeşitli markaların ekranları stoklarımızda mevcuttur.

En çok aranan ekranlar ise 15.6" 40pin led ekran, 15.6" slim led 40in ekran, 15.6" slim led 30pin ekranlardır.

Arama butonunu kullanarak arızalı-kırık olan ekranınızın koduna göre arama yapabilir ya da doğru ekran seçimi için whatsapp/telefon üstünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Dizüstü Bilgisayar Ekranı Çeşitleri Nelerdir?
Lenovo ve Casper gibi bir çok firma dizüstü kullanıcılarına yönelik olarak monitör üretmektedir. Bunlar dizüstü bilgisayar yedek parçaları olarak satılmaktadır. Bu yedek parçaları dizüstü bilgisayarlarla uyumlu olacak şekilde 14, 15.6, 17 inç boyutlarında üretilmektedir. Kullanıcılar zaman içinde yıpranan, çizilen veya kırılan cihazları yenileri ile değiştirmek isteyebilirler. Aynı zamanda yeni modelleri dizüstüne taşıyarak daha iyi bir görüntü almak isteyebilirler. Bunun için notebook panelleri satılmaktadır. Panellerin dizüstü cihazlara montajı teknik bilgi gerektirmektedir. Yeni bir panel almadan önce bunu göz önünde tutmak gerekir. Notebook panelleri dizüstü cihazdaki soketlere bağlanır. Bu soketler işlemciden gelen sinyalleri panele gönderirler. Bu soketler bazı cihazlar için 30 pin bazıları için 40 pin gibi değerlere sahiptir. Aynı sayıda pine sahip olmayan bir panel dizüstü cihaz ile uyum sağlamayacaktır. HP bilgisayar ekranları ve ASUS bilgisayar ekranlarını kendi markalarına ait modeller ile kullanmak daha iyi sonuç verecektir. Görüntü kalitesine göre farklı paneller satın alınabilir. Full HD paneller 1920 x 1080 çözünürlüğe sahiptir. 1366 x 768 gibi daha düşük değerlere sahip paneller de vardır. Bu panellerin görüntü kalitesi ve boyutu fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. Casper bilgisayar ekran fiyatlarını ve Lenovo bilgisayar ekran fiyatlarını diğer modeller ile birlikte inceleyebilirsiniz. Kullandığınız cihazın markasına göre Dell, Acer ve Samsung bir panel de bulabilirsiniz. Birçok markanın hem LED hem de IPS bilgisayar panelleri vardır. LED ve IPS teknolojisi çözünürlük ile birlikte görüntü kalitesini doğrudan etkileyen diğer bir özelliktir. 
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.